• 25-02-2024
Dołącz do nas!

Blog

Biżuteria Hand Made z Pereł - sprawdź jak zrobić!

Biżuteria Hand Made z Pereł - sprawdź jak zrobić!

Perły to klasyka elegancji, która kojarzy się z pięknym strojem i eleganckim przyjęciem. Prawdziwe perły, które powstały w sposób naturalny są trudno dostępne i osiągają astronomiczne kwoty, dlatego biżuteria z nich jest bardzo droga. Można jednak cieszyć się efektownym naszyjnikiem, bransoletką lub kolczykami które powstały z pereł hodowlanych. Są one również bardzo piękne, lecz dużo tańsze i zdecydowanie bardziej dostępne, dlatego idealnie nadają się do wykorzystaniu ich w rękodziele. Modna biżuteria z pereł jest zawsze na czasie i wszędzie czuje się dobrze.

Biżuteria Hand Made z Pereł - sprawdź jak zrobić!

Jeżeli chcesz zrobić własnoręcznie biżuterię z pereł musisz zaopatrzyć się w odpowiednie materiały. Wybór jest naprawdę duży, więc musisz zdecydować o kształcie i kolorze perełek, a także o niezbędnych akcesoriach, takich jak sznur do nawlekania, łapaczki, ogniwa otwarte, zapięcia regulowana na łańcuszki - w przypadku wykonania naszyjnika lub bransoletki. Jeżeli chcesz zrobić kolczyki potrzebne będą bigle, sztyfty, klej do biżuterii czy różnego rodzaju szczypce. Dobór materiałów uzależniony jest od tego, jaką biżuterię zdecydujesz się wykonać. Najlepiej jeśli skorzystasz z gotowych podpowiedzi, korzystając z instruktażowego filmiku lub nawet zapiszesz się na warsztaty biżuteryjne.

Biżuteria Hand Made z pereł - jakie perły wybrać?

Wybór pereł hodowlanych jest różnorodny i bardzo bogaty. Delikatne perełki słodkowodne, perły seashell z metalowymi otworami do rzemieni lub z powłoką AB do kolczyków na szpilce, leciutkie kule Miyuki, perły w połowie wiercone, doskonałe do kolczyków na sztyfcie lub do naklejenia na bazę pierścionka lub broszkę. Bogactwo kształtów, kolorów i faktur przyprawia o zawrót głowy i naprawdę trudno się zdecydować, gdyż wszystkie perły są piękne i jedyne w swoim rodzaju. Zrobienie biżuterii z pereł nie jest wcale jakimś karkołomnym wyczynem, więc na pewno sobie poradzisz. https://royal-stone.pl/perly.html

Dodaj komentarz