• 30-05-2024
Dołącz do nas!

Blog

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserowego zamykania naczynek?

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserowego zamykania naczynek?

Wiele osób szuka sprawdzonych sposobów na pozycję się nieestetycznych pajączków na twarzy i całym ciele. Laserowe zamykanie naczynek to zabieg bezkrwawy i bezbolesny, a jednocześnie wysoko skuteczny - warto rozważyć skorzystanie właśnie z tej metody. Na czym ona dokładnie polega i kto może z niej skorzystać? Podpowiadamy w artykule!

Na czym polega laserowe zamykanie naczynek?

Powiększone naczynka twarzy to zmora wielu osób. Powodują one zaczerwienienie twarzy, a te z kolei są przyczyną kompleksów. Pajączki często występują też na innych obszarach ciała, takich jak nogi czy ręce. Okazuje się, że można się z nimi uporać za pomocą lasera. Wystarczy naświetlić nim rozszerzone naczynko, dzięki czemu podgrzewa się w nim krew. To z kolei prowadzi do obkurczenia i zamknięcia naczynka. Zabieg jest bezbolesny, nie powoduje blizn, nie wymaga rekonwalescencji. Ważne jednak, by długość fali emitowanej przez laser została dokładnie dopasowana do danej osoby i jej skóry. 

Dla kogo jest laserowe zamykanie skóry?

Metoda przeznaczona jest dla osób, które borykają się z zaczerwienieniem skóry i tzw. pajączkami. Niektórzy mają tej problem od dzieciństwa, inni w skutek różnych czynników, takich jak np. przewlekła ekspozycja na słońce, zbyt częste korzystanie z solarium, doświadczenie dużych wahań temperatur czy stosowanie sterydów. Nie ma ograniczeń wiekowych, jeśli chodzi o wykonanie zabiegu. Decyzja o skorzystaniu z metody wymaga jednak konsultacji ze specjalistą, który podpowie także, jaka ilość zabiegów jest pożądana. Aby mieć pewność, że metoda, z której korzystamy jest dobrana do naszych potrzeb, warto udać się do zaufanego gabinetu kosmetycznego. Jednym z nich jest Coco Time znajdujący się w mieście Wrocław, który wykonuje różnego rodzaju zabiegi rewitalizujące. Jest to miejsce, gdzie pracuje wykwalifikowana kadra na wysokiej jakości sprzęcie. Oprócz tego, można liczyć na miłą atmosferę oraz indywidualne podejście.

Rozszerzone naczynka sprawiają, że wiele osób traci pewność siebie. Jest to kłopot zwłaszcza wtedy, jeśli zaczerwienienia występują na twarzy. Wówczas każda emocja, zmiana temperatury czy chociażby wypita lampka wina są widoczne w postaci rumieńca. Nic dziwnego, że wiele osób chciałoby się pozbyć tego problemu. Na szczęście nie jest to trudne. Nowoczesna technologia i użycie lasera gwarantują poprawę. Najważniejsze jednak, by zabieg był dopasowany do osoby i jej problemu. Trzeba także uzbroić się w cierpliwość - wymagana jest seria zabiegów, które są jednak bezbolesne.

Dodaj komentarz